DREXEL İLE HAVALI ADIMLAR

Ayakkabı seçiminde kalite ve konforu bir arada bulabilmek herkesin dileği. Peki düşük maliyet, sınırsız konfor ve ekstra kaliteyi bir arada bulabileceğiniz bir marka ile tanışmaya ne dersiniz? Bir ayakkabıda aradığınız her şey Drexel’de.

Eşsiz tasarımları ve dikkat çekici modelleri ile kullanıcılarını kendine hayran bırakan Drexel, ayakkabı modasında çığır açmayı planlıyor. A kalite üreticiler ile birlikte çalışarak yerli pazarda farkını ortaya koymak için çalışmalarını sürdürüyor. Sektörel anlamda kalitesiz ürün skalasının ötesinde duran Drexel, e-ticarette yeni bir soluk getiriyor. Yalnızca  2 tıkla beğendiğiniz ayakkabı modelini evinize gönderen marka, son kullanıma kadar müşterisinin yanında oluyor. Cadde cadde gezdiğiniz halde tam da istediğiniz ayakkabıyı bulamadığınız anlarda Drexel imdadınıza yetişiyor. Şehirli modasını e-ticaret dünyasıyla buluşturan marka, oturduğunuz yerden seçtiğiniz ayakkabıları evinize gönderiyor.

Nedir bu Drexel’i havalı kılan özellikler dedik ve sizin için ayakkabıları şöyle bir inceledik. İşte Drexel ayakkabıyı seçmeniz için 5 neden:

Eşsiz tasarım: En önemli özelliklerden biri olan eşsiz tasarım, Drexel’i diğer ayakkabı markalarından bir tık öne çıkarıyor.

1

Konfor üstünlüğü: Ayakabı seçiminde en önemli 2. adım konfor. Drexel bu testimizden 10 üzerinden 10 puan aldı. Bu ayakkabılar ile ayaklar kuş kadar hafif.

2

Modanın ötesinde: Drexel ayakkabılar moda trendlerinin öncülerinden. Herkesin ayağında gördüğünüz klişe ayakkabıları bir kenara atın ve drexel ile modanın öncüsü olun.

3

Kaliteli adımlar: Kaliteden asla ödün vermeyen misyonu ile beğeniyi kazanan Drexel, uzun ömürlü kullanıma imkan sunuyor.

4

 Avantajı Fiyat: E-ticaret sitelerine göz attığımızda birbirinden uçuk fiyatlar ve değeri belli olmayan ürünlerle karşılaşabiliyoruz. Drexel, sağladığı kalite ve üstün özelliklerine nazaran avantajlı fiyatları ile de kullanıcısının gönlünü kazanmış.

5