DÖNÜŞTE ALINACAKLAR

Yurt dışına çıktığımızda, geride kalanları düşünmeden olmaz. Gittiğimiz yerlerden dönüşte, sevdiklerimizin bizden çok onları bekleyen sürprizler için heyecanlandığı ise acımasız bir gerçek… Yolculuğumuzdan geriye kalanları ve yaşanan güzel zamanları hatırlamak için  sadece bekleyenleri değil, kendimizi de  magnetlerin ötesinde farklı objelerle şımartabiliriz.

İşte farklı ülkelerden seçtiğimiz  bavulunuzda sizinle birlikte gelmeye hak kazanan küçük hediyeler…

 

HAWAII

Uzaklara yola çıkmış, eğlenmiş ve geri dönüyorsanız, alacağınız dans eden bebek sayesinde bekleyenlerinizde eğlenebilir.

25-ulkenin-hediyelik-esyasi-23

İSVEÇ

Travis Fimmel ile sempati duymanın ötesine geçtiğimiz Vikinglerin ülkesi İsveç’ten mi dönüyorsunuz?

viking-sapka

 

AVUSTURYA

Mozart’ı yaşayan ve yaşatan ülke Avusturya’da her yerde bulabileceğiniz en tatlı hediye, çikolata.

images

İNGİLTERE

Gri ve yağmurlu havaya yakışan Kırmızı otobüslü ülke , İngiltere dönüşünde, kırmızı otobüsten yapılmış kumbara, biblolar ya da anahtarlık harika seçimlerdir.

2-li-london-bus-anahtarlik

HİNDİSTAN

Birbirinden renkli insanların ve dünya’nın en büyük canlılarından olan fillerin yanından, Hindistan’dan dönüyorsanız, renkli filler sizler için.

Crystal-Elephant-Metal-Craft-Gift-font-b-Animal-b-font-Figurine-Home-Decoration-Collectible-African-Elephant

MAKEDONYA

Tür kültürüyle ortak özellikleri olan Makedonya’dan dönüşte, tarihi Türk Çarşı’sına uğrayıp nakışlarla süslenmiş terlikleri tercih edebilirsiniz.

kadın-daire-terlik-tatlı-moda-kadın-keten-tabanı-embroid-pamuk-terlik-kadın-rahat-ayakkabılar-klasik-kadın

CAPE TOWN

Cape Town şehrinde: Afrika kültürünü yansıtan, değişik kalitede ama düşük fiyatlara çeşitli sanat eserleri ve el işleri,  bölgeye özgü boncuk işleri ya da tahta maskeler satın alabilirsiniz.

-font-b-Vintage-b-font-font-b-African-b-font-resin-face-font-b-mask

MİLANO

Moda’nın başkenti Milano dönüşünde, şehrin simgesi olan Duomo Katedrali’nin küçük heykelleri çantanızda yer edinmeyi bekliyor.

812857