“Çocuklar aşkına”

Cemiyet hayatının ünlü isimleri Şişli Marriott Otel’de, Koruncuk Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Vakfı yarına düzenlenen özel defile gecesinde bir araya geldi.

Cemiyet hayatının genç isimleri Koruncuk Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği yararına gerçekleşen “Çocuklar Aşkına” projesinde podyuma çıktı. Koruncuk Vakfı Başkanı Figen Özbek’in öncülüğünde organize edilen ve İstanbul Marriott Hotel Şişli’de gerçekleşen defile öncesinde şık bir kokteyl düzenlendi.
Kokteylin ardından konuklar bu yıl ikinci kez düzenlenen defilenin gerçekleşeceği salona geçti. Defile öncesinde Koruncuk Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin hazırladığı kısa filmler konuklara sunuldu.
Filmlerin ardından projede emeği geçen isimlere birer plaket takdim edilirken, ünlü sanatçı Yalın “Çocuklar Aşkına” projesi için özel olarak bestelediği “Bir şey olmaz bize” isimli parçasını seslendirdi.
Konuşmaların ve plaket töreninin ardından ise moda dünyasının stil ikonu haline gelmiş markalarını bünyesinde barındıran Harvey Nichols defilesine geçildi. Defilede sosyal yaşamın genç isimleri kıyafetleri başarıyla sunarken aileler bol bol fotoğraf çekti. Defilenin ardından podyuma çıkan genç isimler ve aileleri DJ Funky-C’nin çaldığı birbirinden hareketli müziklerle stres attı. Parti geç saatlere kadar devam ederken konuklar bol bol dans ettiler.