ÇİFTE STİL

Bugün radarımızda stil sahibi ünlü çiftler var. Moda dünyasının ikonu haline gelen bu çiftler, özellikle kırmızı halıdaki görünümleriyle dikkat çekiyor. Sezonun trendlerini kendi stilleriyle birleştirip üzerine bir de çift olarak uyum sağladıklarında, bize düşen ilgiyle takip etmek oluyor.

Neslihan Ulucan

 

84th Annual Academy Awards - Arrivals

Mr&Mrs. Smith olarak hafızalarımıza kazınan Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti, medyadan uzak bir yaşam sürdürmeye özen gösteriyor. Daha çok kırmızı halıda takip edebildiğimiz stilleri ise göz kamaştırıyor. 2012 Oscar Ödül Töreni’nde Brad Pitt’in üzerine oturan klasikleşen takımı ve Angelina Jolie’nin giydiği derin yırtmaçlı, siyah kadife Atelier Versace elbisesi favorimiz.

 

beyonce

R&B ve hip hop müzik dünyasının yıldızları Beyoncé ve Jay Z, birlikte yaptıkları her işle zirveye oynayan bir çift. İkilinin günlük stilleri salaş kıyafetler ve gösterişli aksesuarlardan oluşuyor. Kırmızı halıda ise Beyoncé’un tercihi 56. Grammy Ödülleri Töreni’nde giydiği gibi Micheal Costello imzalı cesur elbiselerden yana oluyor.

 

george

Yeni evli çiftimiz Amal Alamuddin ve George Clooney saray mensuplarına yaraşır bir asalete sahip. Amal Alamuddin, beyazlar içinde Stella McCartney imzalı pantolon ve crop top ve şapkası ile büyülüyor.

 

kanye-west-kim-kardashian-2014-met-gala

Attıkları her adımla gündemi sarsan Kim Kardashian ve Kanye West çifti göz önünde olmayı seviyor. Kimin ne giyeceği merakla beklenen MET Gala’nın bu seneki davetine çiftimiz Lanvin tasarımlarıyla katılmış. Kim Kardashian’ın her zamanki gibi vücudunu saran elbisesi ve Kanye West’in sıradan olmaktan çok uzak smokini birbirini tamamlıyor.

 

justin

Stilleriyle son dönemin en dikkat çeken çiftlerinden biri de Veronika Heilbrunner ve Justin O’Shea. Moda haftalarında incelemeye doyamadığımız sokak stilleri, güçlü duruşları ve cesur seçimleri onları farklı kılıyor.

 

david - Kopya

Birbirlerinden ayrı düşünemediğimiz Victoria ve David Beckham çifti, katıldıkları her davette aralarındaki uyumla dikkat çekiyor. 2012 Vanity Fair Oscar Partisi’nde Victoria’nın kendi tasarımı elbisesi ve David Beckham’ın Dior imzalı takımı ile yine kendilerine hayran bırakıyorlar.

 

Jo Malone London Scented - Dinner

En favori çiftimiz Ece Sükan ve Ümit Benan’ı ise sona sakladık. Özgün, feminen, her daim şık stiliyle Ece Sükan girdiği her ortamda bakışları üzerinde topluyor. Tasarımcı kimliği ve cool tavrıyla Ümit Benan ise erkek modasının önde gelen isimlerinden. Bu ikiliyi bir arada görmekten çok memnunuz!