Cesur, Kadınsı, Sofistike ve Zarif…Bottega Veneta Eau De Velours

Bottega Veneta en yeni parfümünü sunar: 2011 Yılında sunulan ve Bottega Veneta’nın imza parfümü olan Eau de Parfum’ün daha sofistike ve cesur hali Eau de Velours. Yaratıcı Yönetmen Tomas Maier’in vizyonunu yansıtan ikonik orijinal kokusu, Bottega Veneta’nın Vicenza’daki kökenlerine, İtalya’nın Kuzeydoğu bölgesindeki Veneto bölgesinde, klasik bir İtalyan villasında yer alan anıtsal önemi vurguluyor.

Tag Job Flow Hi-Res PDF,Tag Job Flow Hi-Res PDF

Eau de Velours rafine ama şehvetli bir kadınlığı ifade eder. Tomas Maier, parfümeri Michel Almairac ve Mylène Alran arasındaki uzun süredir devam eden işbirliğinin devamı niteliğinde olup, sofistike çiçekli deri, kadifemsi gül yaprakları çevresinde yoğunlaşan yeni ve büyüleyici bir eser. Bergamot ve pembe biber üst notaları ile açılan parfümün kalp notasında ki gül, orijinal kokuyu hatırlatır ve duyuları ateşleyen beklenmedik yoğun bir dokunuşla sımsıkı sarar. Deri ve Paçuli, alt notayı daha güçlü yapmak için biraraya geliyor. En kaliteli hammaddeler bir kez daha kalıcı bir izlenim yaratmak için bir araya getiriliyor.

Eau de Velours, üstün işçilik, zamansız ama yenilikçi tasarım, çağdaş işlevsellik ve en yüksek kalitedeki materyaller ile Bottega Veneta prensiplerini bünyesinde barındırıyor. Sembolik Intrecciato motifi hem şişe’nin tabanında hem de dış kutuda sergilenmektedir. Kutu, koyu gül yapraklarının tonlarını uyandıran ve zarif altın yazı için çarpıcı bir zemin olarak hizmet ederken şişe ise bordo rengi tonundadır ve şık bir şerit, ikonik deri kablo yerine şişenin boynuna sarılır.

BV Eau De Velours Packshot

 

Kreatif Direktör Tomas Maier, efsanevi fotoğraf sanatıçısı Bruce Weber ve ikonik güzelliği ile Nine d’Urso, Bottega Veneta’nın geleneğini sürdürmek, Eau de Velours’un özünü göstermek ve yaratmak için bir araya geldi. Görseller Eau de Parfümün en önemli maddesi olan gül’ü hatırlatıyor.