BU YAZ SOKAKLARDA NOMADIC REPUBLIC RÜZGARLARI ESECEK

Sıcak kumsalların yanı sıra bu yaz caddelere Nomadic Republic esintisi geliyor.

 

Günlük yaşamınızın bir parçası olup moda severlere şehirde bile tatil havası yaşatmayı hedefleyen yeni nesil sandaletler Nomadic Republic bu yaza damga vuracak.

 

Doğa dostu ve çevreci sandaletler rahat ve hafif olma özelliği ile de benzerlerinden ayrılıyor. Tamamen el yapımı olan ve Türk kadını tarafından Türkiye’de üretilen Nomadic Republic sandaletler ıslandığında çok çabuk kuruyor, makinede yıkanabiliyor ve asla koku yapmıyor. Havuz, deniz suyu ve güneşe karşı dayanıklı olan sandaletler ayrıca hiçbir kanserojen ve alerjen madde içermiyor.

 

Tasarım harikası, sağlık ve doğa dostu olan Nomadic Republic sandaletler ile bu yaz sokakların ve sahillerin parlayan yıldızı siz olacaksınız.

Nomadic Republic Hakkında:

Meksika’da keşfettikleri ip sandaletleri, Türkiye’de yerli üreticilerle üretmek hedefiyle yola çıkan Nomadic Republic, Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilen ve üretilen butik, doğa dostu, çevreci, çok rahat ve hafif yeni nesil sandaletleri 2016 yılından beri tüketicilere sunuyor. Derin Mavi Ltd. Şti. çatısı altındaki Nomadic Republic’in ürettiği tüm ürünler, tasarım tescilli olmakla birlikte tamamen Türk kadınının el işçiliğiyle gururla üretiliyor. Sosyal sorumluluk bilinciyle kadın el emeğini destekleyen Nomadic Republic’in atölyesi, Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde bulunuyor. Daha önce sosyal güvencesi olmayan ve tarım alanında çalışan kadınların el emekleriyle üretilen Nomadic Republic sandaletlerin her biri büyük bir özen ve emek sonucu ortaya çıkıyor. Antibakteriyel özelliğe sahip Nomadic Republic ip sandaletler, dayanıklılığı ve sağlamlığıyla dikkat çekerken; hem tatilde hem şehirde rahat ve şık olmak isteyenlere yeni bir alternatif sunuyor. Derin Mavi Ltd. Şti. ayrıca 2015 yılından beri, Goorin Bros Türkiye distribütörüne bağlı olarak, Goorin Bros markalı şapkaların da tek yetkili toptancısı olarak faaliyet gösteriyor.