Bu Bahar TheStay Alaçatı’da Buluşuyoruz

Bu Bahar TheStay Alaçatı’da Buluşuyoruz

 

Çeşme’nin en merkezi ve göz alıcı bölgesindeyer alan özgün ve sıra dışı bir yapıda unutulmaz bir deneyim yaşatma amacıyla hizmet veren TheStayWarehouse Alaçatı, coolve samimi bir ortamın keyfini sunuyor.

 

Alaçatı Ot Festivali’ne katılacak seyahat severler Alaçatı’nın keyifli sokaklarının tadını çıkarıp, Ege lezzetlerini tadarken; TheStayWarehouse’unhazırladığı “TheStay” ruhunu yaşatacak alternatif etkinliklere katılabilirler.

80’li yıllarda depo olarak kullanılan ve adını buradan alanTheStayWarehouse, Alaçatı’nın en sevilen mekanları ve butiklerine sadece birkaç metre uzaklıkta yer alıyor. Misafirlerine bu hareketli bölgenin kalbinde bulunan huzur dolu, yemyeşil bir bahçede, zeytin ağaçları arasında tasarım ve konforun buluştuğu odaları ile konaklama deneyimi sunuyor.

 

TheStayWarehouse, geleneksel hale gelen ve Alaçatı’yı bir çekim noktası haline getiren Alaçatı Ot Festivali’ne katılacak konuklar için eğlenceli bir tatil planı hazırladı. Alaçatı’nın en güzel dönemi; bahar ayının tadını çıkarmak isteyenler, hazırlanan programlarla ilgili detaylı bilgiye www.thestay.com.tradresinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirler.

 

Eşsiz bir Alaçatı tecrübesi yaşatmak adına tüm ulaşım ihtiyaçlarına çözüm sunan TheStayWarehouse, misafirleri için birçok detayı önceden düşünüyor. Tüm bunların yanında konuklar; Çeşme’de gitmek istedikleri farklı noktalara TheStay’de geçirilecek tatilleri boyunca ücretsiz shuttle servisiile ulaşabilirler.

 

Modern, samimi ve sıcak bir ortam sunan TheStayWarehouse, bahçesindeki bin yıllık zeytin ağacının gölgesinde şehir hayatının tüm kargaşasını geride bırakmayı vaat ediyor.

 

instagram.com/thestayalacati

facebook.com/thestayalacati