BİZ BÖYLEYİZ FİLM GALASI GERÇEKLEŞTİ, VİZYON İÇİN SON İKİ GÜN !

Biz Böyleyiz, Avşar Film imzalı, Caner Özyurtlu’nun hem yönettiği hem senaryosunu kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Boran Kuzum ve Hümeyra’nın olduğu, 10 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek olan Türk yapımı komedi filminin galası dün gece gerçekleşti.

Oldukça ilgiyle karşılanan galada tüm oyuncuların şıklığı göz kamaştırdı. Kadronun heyecan içinde olduğu gözlemlendi. Bu ay kapak yıldızlarımız olan Engin Öztürk ve Berrak Tüzünataç’ın da başrollerde bulunduğu bu heyecanla beklediğimiz ses getiren sinema filmi, şimdiden başarılı bir gişe yapacağa benziyor. Filmden detaylar ve kapak yıldılarımızı daha yakından tanımak için Ocak ayı beMAN ve BeStyle sayılarını indirmeyi unutmayın!

Her bir oyuncuyu teker teker tebrik ediyor ve heyecanla filmin vizyona girmesini bekliyoruz! Bol şans!

Biz Böyleyiz Film Detayları

Biz Böyleyiz, yıllar sonra yeniden bir araya gelen bir arkadaş grubunun hikayesini konu ediyor. Çocukluk ve gençlik dönemlerini birlikte geçiren bir grup arkadaş, yetişlinliğe geçmeleriyle birlikte farklı yönlere savrulur. Nezihe’nin ellerinde büyüyen grup, hayatta en değer verdikleri kişi olan Nezihe’nin rahatsızlandığını öğrendiklerinde büyük bir üzüntüye kapılırlar. Bu süreçte Nezihe’nin yanında olmak isteyen ekip, İstanbul’dan Nezihe’nin İzmir’deki evine gider. Birbirlerinden tamamen farklı karakterlere sahip olan arkadaşlar, bu vesileyle birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda kalır. Bu süreç, sürpriz gelişmelerin ve geçmişe yönelik hesaplaşmaların yaşanmasına neden olur.
EditörCansuBayrak