BEYMEN SUADİYE 481 KOZMETİK DÜNYASININ ÇOK ÖZEL MARKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Açıldığı Eylül 2017’den beri Anadolu yakasında yepyeni bir dönem başlatan BEYMEN Suadiye 481, kozmetik departmanı ile de Anadolu yakasına yepyeni bir soluk katıyor.

BEYMEN Suadiye’nin giriş katında yer alan kozmetik departmanı;Burberry Make Up, YSL, La Prairie, La Mer, Balmain Hair Couture, Bulgari Tea Collection, Jo Malone Londongibi 50’ye yakın pek çok özel markaya ev sahipliği yapıyor. BEYMEN Suadiye Kozmetik Departmanı’nın sunduğu hizmetler arasında çok sayıda makyaj markası ile birebir makyaj uygulamaları da yer alıyor

Son yıllarda parfüm dünyasına damgasını vuranMemo, Creed, Byredo, Frederic Malle, Hermes, Parfum De Marly, Guerlain – L’art Et La Matière, Diptyque, Robert Piguet, Juliette Has a Gun, Eight&Bobgibi dünyanın en özel niş parfüm markaları da Anadolu yakasında exclusive olarakBEYMEN Suadiye 481’de parfüm tutkunları ile buluşuyor.

BEYMEN Suadiye 481 hakkında
Dünya moda başkentlerindeki cadde mağazalarından yola çıkarak İngiliz mimari ofisi HMKM tarafından projelendirilen BEYMEN Suadiye 481, yaklaşık 5.000 metrekarelik bir alanda eksiksiz birBEYMEN deneyimi sunuyor. BEYMEN Suadiye’de 700’ü aşkın marka ile kadın, erkek, blender, ayakkabı çanta, aksesuar kategorilerinin yanı sıra uzun zamandır beklenen kozmetik, home ve kids gibi çok talep gören yeni kategoriler de yer alıyor.