BE’AUTY NİSAN: IŞILTI ÇAĞI

 

 

 

Işıltılı ama sağlıklı duran bir ten; sade, varla yok arasında bir göz makyajı ve yerine göre bold dudaklar. İşte bu çekimde temalardan örnekler göreceksiniz. Doğal ama bir o kadar da dikkat çekici görünmek isteyenlere önerilerde bulunuyoruz.
KML_0400crop

Bu makyajın ana teması highlight’tı. Varla yok arası olarak tanımlanan makyajda Lancome Sourcils Styler 01 kaş rimeli, göz içine Nars Larger Than Life Rue Bonaparte kalem tercih edildi. Fardaki ıslak görünümse M.AC Prep+Prime Essantial Oil ve M.A.C Lip Conditiones’la yapıldı. Üzerine Benefit High Beam Highlight geçildi. Ten makyajında fondöten olarak Burberry Capacabana karıştırıldı. Allıksa Anastasia Beverly Hils’di. Kirpikler Charlotte Tilbury maskarayla vurgulandıktan sonra dudaklar YSL Full Metal Shadow ve M.A.C Pigmen Powder e65’le renklendirildi.

KML_0348

 

KML_0091

Kırmızı mat ruj ve eye-liner ikilisi her zaman çekici bulunmuştur. Bu makyajda göz bazı olarak M.A.C 24 Hour Extend tercih edildi. Far olarak YSL Full Metal Shadow 02 Eau d’Argent uygulandı. Nars Eyeliner Black Valley üzerine daha dikkat çekici görünmesi için Tom Ford Eye Defining Pen 01 ‘le ince ama hafif kuyruklu eye-liner çekildi. Göz altı kapatıcısı olarak Nars Creamy Concealer’ın Vanilla tonu sürüldü. Cilt pürüzsüz hale gelsin diye de Giorgio Armani Lasting Silk 04 ince bir şekilde bütün yüzün üzerinden geçildi. Urban Decay After Glow Palet’le highlight yapıldıktan sonra M.A.C Cheekey Bronze’la elmacık kemikleri vurgulandı. Son olarak Anastasia Beverly Hills American Dolls kırmızıyla dudaklar çekici hale geldi.

KML_0501

Smashbox Tech Gloss Blonde kaş kalemi ve Benefit Gimme Brow kaş rimeliyle makyaja başlandı. Giorgio Armani Eye Tint 01 ve Tom Ford Eye Color Quad 10 Titanium Smoke farlar karıştırılarak göz kapağına sürüldü. Göz içine Nars Velvet Shadow Stick çekildikten sonra Shiseido Synchro Skin 02’yle ten pürüzsüz hale getirildi. Pudra olarak M.A.C Mineral Light tercih edildi. NYX Genius Palet’le highlight yapıldı. Nars Laguna ve Becca paletle elmacık kemikleri vurgulandı. Kirpiklere Charlotte Tilburry siyah maskara iki kat sürüldükten sonra Anastasia Beverly Hills Pure Hollywood’la dudaklara renk verildi.

KML_0472