Bakımlı babalara akıllı hediye önerileri Braun’dan!

Hayatınızdaki en kıymetli anların ortağı olan babanıza bu yıl kendisini iyi hissetmesini sağlayacak ve ne kadar sevildiğini gösterecek bir hediye vermenin tam zamanı. Bu Babalar Gününde ona tıraş ve şekillendirmenin uzmanı Braun ile hassasiyet ve stil hediye edin.

Bu sene babanıza en az sizin aranızdaki ilişki kadar yakın bir tıraş hediye ederek gününe en iyi şekilde başlamasına yardımcı olun. Braun kusursuz bir temiz tıraşlı görünümü seçen babalara en uygun tıraş makinesi portfolyosu ve sakalının şekli konusunda tam bir hassasiyet arayanlar için özel tasarlanan saç/sakal şekillendirme makineleriyle sizi hediye arama derdinden kurtarıyor. Tıraş stili ne olursa olsun babanız için mükemmel hediyeyi bulmanız mümkün!

Stilini asla geri plana atmayan babalar için: Braun Çoklu Bakım Setleri

Sakalı ile övünen babaların favorisi bu yıl Braun 9’u 1 arada çoklu bakım kiti olacak. Her bir tüy için tam doğru tıraşı sağlamak için 39 hassas uzunluk ayarı ile stilinin kontrolünü tamamen babanızın eline verebilir, her gün iyi görünmesini ve iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Günümüz erkeğinin saç ve sakalını aksesuar gibi kullanması trendi her yıl artarak devam ediyor. Braun’un tüm vücut için kusursuz bakımlı bir görünüm ve stil kazanımı için tasarladığı Braun MK3080 4 çoklu bakım kiti 9 ayrı kesim şeklini bir arada barındırıyor. 60 dakika çalışma süresi ile ıslak ve kuru kullanılabilen Braun MK3080 saç ve sakal alanında farklı stiller denemeyi vaad ediyor.

İstanbul’un ilk otantik yabancı berberi Brandon Patton Brandon Patton – founder of Istanbul’s first authentic barbershop recommends Braun MGK3080 Multi Grooming Kit for easy and effective styling routine at home. He says “A man’s facial hair is a visible expression of his inner style. Everyday it’s on display for the world to see so he needs easy to use precision tools to create whatever style truly expresses who he is. BraunMGK3080 Multi Grooming Kit enables you to achieve the precise look you have been wishing for”

Braun MGK 3080 Erkek Bakım Seti – tepeden tırnağa hassas stil için

Sakala stil verme – İki sabit tarak 2 mm’lik adımlarda 13 uzunluk ayarı ile her zaman hassas bir görünüm elde etmeyi sağlar.

Saç kesme – Akıllı saç kesme tarağı saçı ve sakalı için hassasiyet ve kontrol sağlar.

Vücut bakımı – Vücut bakım eki tüm vücudundaki tüyler için yakın bir tıraş sağlar.

Mükemmeliyetçi babalar için: Braun’un üstün performanslı makineleri ile olağanüstü nazik bir tıraş deneyimi

Daha az ile daha fazlasını söyleyen bir hediye için akıllı teknolojiye ve yenilikçi tasarıma sahip Serilerdeki tıraş makineleri portföyü babanıza, en önemli anları için, ona en uygun olan dünyanın en verimli tıraşını verebileceğiniz anlamına geliyor. Herkese göstermiyor olsa da siz babanızın daha yumuşak yanını her zaman görüyorsunuz. Braun‘un basıncı en aza indiren ve en konforlu tıraşı sağlayarak deriyi koruyan Deriye Duyarlı teknolojisi sayesinde onun kendisine de size davrandığı kadar nazik olacağından emin olabilirsiniz.

Altın Titanyum kaplı kırpıcılı Braun Series 9 / 9290

Dünyanın en etkili tıraş makinesı, yeni Braun 9 Serisi, olağanüstü nazik bir tıraş deneyimi vaat ediyor. 10 farklı boyuta adapte olabilen, 5 farklı kesme aparatının mükemmel uyumunu, dakikada 40.000 çapraz kesme hareketine sahip Syncro Sonicteknolojisiyle bir araya getirerek ilk vuruşta herhangi bir tıraş makinesinden çok daha fazlasını alıyor. Bu akıllı tıraş makinesi cilt hatlarını okuyarak, hassas ve yenilikçi tasarımı ile her uygulamada kontrolü elinde tuttuğunu hissetmesini sağlıyor. Sakal yoğunluğuna kendini uyarlayan AutoSense teknolojisi ile babanıza en fazla ihtiyaç duyduğu noktalarda güçlü, tam kendisine uygun bir tıraş deneyimi hediye edin

Braun Series 7 Tıraş Makinesi / 7899 –

Akıllı Babalar akıllı bir tıraş Makinesini hak ederler. Akıllı AutoSense ve SyncroSonic™teknolojisi ile babanızın sakalını okuyan ve kendini ona uyarlayan 7 Serisi hassasiyet teknolojisi ona tek bir darbede kişiselleşmiş yakın tıraş imkanını sağlar. Cildin tahriş olma riski önemli ölçüde düşer. Hassastan turboya ayarlanabilir 5 Özelleştirme Modu vardır ve tam ihtiyaç duyulan noktalarda güç sağlar.

Braun Series 5 Tıraş Makinesi / 5140 

Cildi için rahat ve kusursuz bir tıraş isteyen babanız için Braun 5 Serisi ile, zor alanlarda dahi verimlilik ve yakınlık deneyimi sağlayın. Skin-Sensitive teknolojisi ile 5 Serisi cildi korumak için basıncı en aza indirir ve AutoSense teknolojisi ve Comfort FlexHead ile hem geniş hem de en küçük alanlarda kolaylıkla gezinir. Olağanüstü bir performans sunarken çalışırlarken cilt konforundan ödün vermez ve babanıza en yakın tıraşı sunar.

Braun Series 3 Tıraş Makinesi / BT3010 – 

Braun Series 3 tıraş makinesi yenilikçi MicroComb teknolojisi ile sakalların daha kalın tıraş bıçakları arasından geçmesini sağlayarak tek dokunuşta hızlı ve rahat bir tıraş deneyimi sunuyor. Her dokunuşta uzun ve kısa sakalları aynı anda keserek 3 günlük sakalları bile etkili bir biçimde tıraş edebiliyor.

Çok daha verimli ve rahat bir tıraş için birbirinden tamamen bağımsız olarak hareket eden üçlü kesme sistemi ile her dokunuşta kısa ve uzun sakalları tıraş eden Braun Series 3’ün yüksek performansı üç günlük zorlu sakallarda test edildi. IPX7 sertifikalı Braun Series 3 suyun altında kolaylıkla temizlenebiliyor.