BAHAR TRENDİ: JEAN

Dolaplarımızın kurtarıcı parçası, çabasız şıklığın anahtarı jeanler bu sezon her yerde! Özellikle İlkbahar/Yaz 2015 defilelerinde sıkça karşımıza çıkan denimleri günlük stilinizde nasıl kullanabilirsiniz gelin bir göz atalım.

Melis Kayahan

Jean & Ekose: Çabasız ve spor görünmek için ideal olan bu ikili şüphesiz rahat olmak istediğimiz günlerin kurtarıcısı. Ama ben biraz daha şık görünmek istiyorum diyorsanız, topuklu botlar ve gösterişli aksesuarlardan yardım alabilirsiniz.

IMG_8991-2-682x1024
shirt-tartan

Jean& Deri: Her sezon baş tacı edilen modası asla geçmeyen derileri birde jeanlerle deneyin. Basic bir tişört, jean ve deri ceketin cool havasına kim karşı koyabilir? Biz jeanlere en çok taba rengi deri parçaları yakıştırsak da seçim sizin.

main.original.585x0
_DSC3167

Jean& Süet: 70’ler etkisini hissetmeye başladığımız bu sezonda süet her yerde! Ceket, mont ya da gömlek hiç fark etmez. Bu sezon dolabınıza katacağınız süet parçaların jeanlerle uyumuna bayılacaksınız!
mng4

Jean& Çizgililer: Bu sezonun diğer göze çarpan detaylarından biri olan çizgililer ister siyah-beyaz ister lacivert-beyaz her şekilde jeanlerle uyum halinde.

la-modella-mafia-Spring-2013-Fashion-Week-Model-Off-Duty-Street-Style-stripes-via-style
tumblr_n25f6kvvjf1qkv30do1_500

Jean& Püskül: Püskülün yarattığı bohem havayı sevmeyen var mı? Ceket kollarından ya da botlardan sarkan püsküller jeanlere çok yakışıyor.

nad3

Denim on Denim: Sokak modasının vazgeçilmezleri arasında olan ve bu sezon her defilede mutlaka karşımıza çıkan bu trend, dolabınızdaki denim parçalarla “Bugün ne giysem?” sorununuza hızlı ve kolay bir çözüm önerisi sunuyor.

STREET-STYLE-FASHION-WEEK-MODEL-OFF-DUTY-caroline-brasch-nielsen-DENIMON-DENIM-CANADIAN-TUXEDO-CHAMBRAY-SHIRT-PATCHWORK-JEANS-CUFFED-ROLLED-ANKLE-SANDALS-VALENTINO-ROCKSTUD-BAG
denim-on-denim-street-style