BAHAR PARFÜMLERİ

Sezonda yeni çıkan parfümler, ayakları üstünde duran, feminen, eğlenceli ve şehirli kadınlara hitap ediyor. Bu bahar parfüm seçiminizi henüz yapmadıysanız yeni çıkan parfümlere bir göz atmanızı öneririz.

Melis Kayahan

Michael Kors, White

Michael Kors’un beyaz rengin sade ihtişamından ilham alarak tasarladığı parfümü Michael Kors White, saf kokuları seven kadınlar için ideal. İçeriğinde frezya, ylang, menekşe yaprakları, beyaz şakayık, vanilya ve amber gibi notaları yer alan parfüm oldukça temiz bir koku.

o.29208

Lancome, La Nuit Trésor

Siyah gül ve vanilya orkidesinin karışımıyla ortaya çıkan bu yeni parfüm, büyüleyici ve gizemli olmayı seven kadınlar için ideal bir koku. İçeriğinde siyah gül esansı ile Tahiti’ye özgü erotik vanilya orkidesi bulunuyor.

la-nuit-tresor-lancome-30ml-55-50ml-78-75ml-92-568253_w1000

 

Chloé, See by Chloé Si Belle

Neşeli  kadınlar için ideal bir koku olan See by Chloe Si Belle, içeriğinde bulunan neroli, huş ağacı, gardenya, portakal çiçeği ve beyaz muskla unutulmaz bir koku sunuyor.

Chloe-See_by_Chloe-Si_Belle

Marc Jacobs, Daisy Eau So Fresh Sorbet

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Sorbet meyveli ve çiçeksi kokusuyla yaz günleri için ideal bir parfüm. Pembe greyfurt, passion fruit, mor menekşe, armut, yasemin sedir ve misk parfümün notalarından.

7072419_0000

Yves Saint Laurent, Black Opium

İçeriğinde kahve, beyaz çiçek, yasemin, vanilya ve odunsu notalar bulunan Black Opium baharatlı ve oryantal kokusuyla oldukça akılda kalıcı.

Black_Opium_YSL

Valentino, Valentina Pink

Valentina Pink meyveli, çiçeksi kokusuyla adeta baharın enerjisini teninize taşıyor.Çilek, böğürtlen, misk, gül, şakayık notalarından oluşuyor.

o.29901

Dolce Gabbana Dolce Floral Drops

2014 yılında çıkarılan Dolce’nin farklı bir versiyonu olan Dolce Floral Drops daha taze çiçeksi ve fresh bir koku. Parfümde neroli, nilüfer, nergis gibi beyaz çiçeklerin kompozisyonu tercih edilmiş.

o.30460

Moschino Toy

Jeremt Scott tarafından tasarlanan Moschino Toy, oyuncak ambalajında ve “Bu bir Moschino oyuncağı değildir” ibaresiyle kadınların beğenisine sunuldu. Parfümün tepe notasında fresh odunsular, mandalina, ardıç meyvesi, bergamut ve kakule bulunuyor.

especial_navidad_los_50_deseos_beauty_de_glamour_392047846_683x1024

Giorgio Armani, Si Eau de Toilette

Sì, Giorgio Armani’nin modern feminenliğe bir övgüsü. Klasik Sì’nin yeni,ve sıcak bir yorumu. Derin, zor bulunan narin bir koku.

Rouge by Rihanna

Rihanna, Rouge’u, şehvetli ve feminen kadınlar için yaratmış. Çiçeksi içeriğiyle şehvetli bir koku olan Rouge iz bırakan bir parfüm.

si