Avon’un yeni erkek yüzü; İbrahim Çelikkol

Avon’un yeni erkek yüzü; İbrahim Çelikkol

 Avon ünlülerle yaptığı işbirliklerine bir yenisini ekledi. Oyuncu İbrahim Çelikkol, Avon Full Speed serisinin yeni üyesi Full Speed Supersonic’in yüzü oldu. Tarzı, sportmen duruşu ile TV, film ve dizilerde hayran kitlesi oluşturan Çelikkol, kişisel bakımına gösterdiği özenle de dikkati çekiyor. Yurt içi ve yurt dışında da merakla izlenen isimlerden biri olan Çelikkol, Avon için katalog çekimleri de gerçekleştirdi.

Macera şimdi göklerde…

Full Speed serisi ile ilgili; “Full Speed Supersonic kullanan beyler, gittikleri her yerde izlerini bırakacak.” yorumunu yapan Çelikkol, macera şimdi göklerde mottosuyla erkeklere ilham veriyor.

“Yeni Full Speed” ürünleri arasında sakallara bakım yaparak düzgün görünmesini sağlayan bakım yağı, tıraş sonrası cildi nemlendiren nemlendirici krem ve 48 saate kadar koruma sağlayan deodorant bulunuyor. Bu ürünlerin yanı sıra macera düşkünü erkeklere özel parfüm de bulunuyor. Damarlarındaki adrenalini tavan yaptırmak isteyen erkekler, içeriğinde vetiver, paçuli ve sedir bulunan Full Speed Supersonic ile güçlü etkiyi uzun süre tenlerinde hissedecekler.

 

Full Speed Turbo Care sakal bakım yağı, 29,99 TL

Full Speed Turbo Care nemlendirici krem, 29,99 TL

Full Speed Turbo Care parfümlü sprey deodorant, 29,99 TL

Full Speed Supersonic EDT, 75 ml, 129 TL

Full Speed Turbo Care tıraş jeli, 31,50 T