ATELIER SWAROVSKI 10. YIL DÖNÜMÜ KAMPANYASINI SUNAR

Atelier Swarovski, Marka Elçisi Karlie Kloss, ve Marka Arkadaşları Naomie Harris ve Maye Musk’ın yer aldığı 10. yıl dönümü kampanyasında kadınları güçlendirmek konusunda bir ışık gibi parlayarak ilham veren mücevher koleksiyonlarıyla onuncu yılını kutluyor.

The Atelier Swarovski 10. yıl dönümü kampanyası markanın değerlerini kucaklayan güçlü, ilham kaynağı kadınları vurgulayan film ve fotoğrafları içeriyor. Kampanya Atelier Swarovski kadınları hassasça kaynaklandırılan ve işlenen güzel ürünlerle güçlendiren ve süsleyen on yılını kutluyor.

Filmlerde Marka Elçisi Karlie Kloss ve Marka ArkadaşlarıNaomie Harris ve Maye Musk’ın diğer kadınlarda ve kendilerinde güç ve ilhamı bulma üzerine konuşmaları yer alıyor. Kloss’un modellik kariyeri boyunca süren teknolojiye olan ilgisi, ona genç kadınları güçlendirecek bir misyona sahip yaz dönemi bilgisayar kursu ve burs programı olan Kode With Klossy’yi kurması için ilham verdi. Harris, kadınları yenilikçi imajlarla portrelemeye yardımcı rollerde oynama arzusuyla biliniyor. SilikonVadisi annesi CEO’su Elon Musk’ın annesi olan iki yüksek lisans derecesine sahip tanınmış diyetisyen Musk, aynı zamanda 50 yıldır başarılı bir model.

Kampanya stilini Edward Enninful ve fotoğrafçılığını Barnaby Roper, saç Malcolm Edwards ve makyajı Diane Kendall üstlenmiştir. Yıldızlar Jason Wu Mosaic Koleksiyonu, the FredriksonStallard Armory Koleksiyonu ve şirketiçi Moselle Koleksiyonundan parçaların yanı sıra kırmızı halı özel Atelier Swarovski Fine Jewelry Koleksiyonundan parçalar takacaktır.

The fine jewelry koleksiyonu, zümrüt ve kristali icat eden Swarovski Created Diamonds’ı kombine eden bir seriyle bilinçli lüksü teşvik etmeye yönelik markaları barındırıyor. Swarovski Creted Diamonds laboratuvar yapımıdır ve madenden çıkarılan elmaslarla aynı istisnai kaliteye ve kimyasal kompozisyona sahiptir, fakat doğal dünyaya etkisinin çok daha az olduğu genel olarak kabul edilir.

The Atelier Swarovski Eylül 2017’de global olarak üst düzey medyada 10. yıl dönümünü lanse edecektir.

 

AS by Christopher Kane, Skinny Double Bolster Bracelet, Crystal (1)

 

AS by Paul Andrew, Chandelier, Drop Pierced Earrings, Golden Shadow, 1 (2)

 

AS Core Collection, Kalix, Silk, Spiral Cuff, Angle 1, HR (1)

 

AS by Jason Wu, Mosaic, Neck Piece, 1