Aslı Şen, Bobbi Brown iş birliği bir etkinlikle tanıtıldı.

Girişimci yönü ve stiliyle öne çıkan Aslı Şen’in en sevdiği Bobbi Brown ürünleriyle oluşturduğu iki farklı set, 18 Eylül Çarşamba günü İstinye Park Bobbi Brown mağazasında gerçekleşen özel bir etkinlikle tanıtıldı. Cemiyet hayatının tanınmış simalarının da katıldığı etkinliğinkonukları arasında Arzu Sabancı, Demet Sabancı Çetindoğan, Revna Demirören, Feryal Gülman, Tunay Ayaydın , İpek Ayaydın Abdik, Eda Kosif ve İdil Fıratgibi isimler bulunuyordu.

Güzelliğin doğallıktan geçtiğine inanan ve modern stiliyle öne çıkan Aslı Şen, Bobbi Brown koleksiyonundan en sevdiği ürünleri bir araya getirerek, doğal bir makyaj ve sağlıklı bir cilt için iki farklı set oluşturdu.

Aslı Şen iş birliğiyle ilgili olarak “Konu makyaj olduğunda akla ilk gelen ikonik markalardan olan, benim de ürünlerini severek kullandığım Bobbi Brown’la bu proje kapsamında bir araya geldiğim için çok mutluyum. Makyaj rutinimde severek kullandığım, olmazsa olmaz ürünlerle iki ayrı set hazırladık. Kendini güzel hissetmek isteyen tüm kadınlar bu ürünlere hem Bobbi Brown mağazalarından hem de www.bobbibrown.com.tr’den ulaşabilir.” şeklinde konuştu.

Aslı Şen’in makyaj ritüelinin vazgeçilmezlerinden olan ve Bobbi Brown’un ikonik ürünleri arasında yer alan Smokey Eye Maskara,kirpikleri anında uzatıp ve dolgunlaştırırken,simsiyah hacimli kirpiklere kavuşmanızı sağlıyor.Tere ve neme karşı da dayanıklı olan Smokey Eye Maskara uzun süre kalıcı formülüyle bulaşmıyor, dağılmıyor.Gündüzden geceye makyajınızı tamamlayabileceğiniz Luxe Matte Lip Color da Aslı Şen’in en sevdiği Bobbi Brown ürünleri arasında ilk setteki yerini alıyor. Rahat ve hafif bir his sağlayan formülüyle Luxe Matte Lip Color’ın yanı sıra,Bronzing Powderda bu setin içinde bulunuyor.

Aslı Şen’in en beğendiği ürünlerden biri olan Vitamin Enriched Fae Base,pürüzsüz bir makyaj görünümü için baz oluşturmak üzere ikinci sette yer alıyor.Cildi nemlendirirken yumuşatan ve sıkılaştıran Vitamin Enriched Fase Base geliştirilmiş yağsız formülüyle cildetaze bir his katıyor. İkinci sette öne çıkan bir diğer ürün olan Instant Full Cover Concealer isekoyu renkli halkaları gözle görülür bir şekilde saydınlatırken yorgunluk çizgilerini anında yumuşatıyor. Bobbi Brown’un favori aydınlatıcı pudrası Highlighting Powder, cilde ışıltılı bir canlılık sağlarken sette bulunan bir diğer ürün olan 16 saat dayanıklı Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF 15 ile ipeksi ve nefes alabilen pürüzsüz bir cilde sahip olmak mümkün hale geliyor.

Aslı Şen’in vazgeçilmez ürünlerinden oluşan her iki sete Bobbi Brown mağazalarından ve üç üründen oluşan ilk sete www.bobbibrown.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Instagram’da takip edin. >>@BobbiBrownTurkiye#BobbiBrown