Asıcs kış aylarında koşudan vazgeçemeyenlerin yıldızı olmayı sürdürüyor

Özel tasarım modelleriyle koşu severlerin vazgeçilmezi olmaya devam eden Asics, hem uzun koşular hem de günlük hayattaki kullanımlar için kış aylarında da spor tutkusundan vazgeçemeyen kullanıcılarının bir numaralı tercihi oluyor. İnovatif teknolojilerle özel olarak tasarlanan modeller ile fark yaratan marka, Gel – Kayano 26 kadın ve erkek modelleriyle modern çizgileri sportif şıklıkta buluşturuyor.

Flytefoam Propel teknolojisi ile tasarlanan Gel Kayano 26 kadın modeli canlı renkleri ile kış aylarında koşudan vazgeçemeyen kadınların ilk tercihlerinden oluyor. File üst kısmı ile ayakların nefes almasını sağlayan model bağcıklı yapısı ve kolay giyilebilme özellikleri ile ön plana çıkıyor. Rahatlığı ve şıklığı harmanlayan Asics her dönem kadınların vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor.

Gel Kayano 26 Lite-Show erkek ayakkabı modeli DudMax teknolojisi ile tasarlanmış olup file üst kısmı ile ayakların nefes almasını sağlayarak rahat bir koşu deneyimi sunuyor. Aşınmayı azaltmaya yardımcı yapısı ile öne çıkan model uzun bir ömür vadediyor.

Kadın ve erkek koşucuların fizyolojik farkları nedeniyle farklı teknolojilerle hazırlanan ve koşuda performansı artırarak yaşam kalitesini yükselten Asics ürünlerine Intersport, Sportive, SPX, Boyner, Yalı Spor, Koray Spor gibi satış noktalarından; www.trendyol.com ve www.morhipo.com adresinden ulaşılabiliyor.