AQUAZZURA PRE FALL 2019 KOLEKSİYONU GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Ayakkabı dünyasının en gözde markaları arasında yer alan ünlü İtalyan markası AQUAZZURA’nın BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresindeki Pre Fall 2019 Koleksiyonu,romantik, sofistike, cazibeli ve bohem tasarımlarıyla göz kamaştırıyor.

AQUAZZURA Kreatif Direktörü Edgardo Osorio’nun imzasını taşıyan koleksiyon, 90’ların stil ikonu Kate Mossile 70’lerin renkli boho elbiselerini kendine has tarzıyla yorumlayan moda ikonu Talitha Getty’den ilham alıyor.

Koleksiyondaki deri, süet ve yılan derisinden üretilen çizme, topuklu ve topuksuz bootieler, Western kültüründen detaylar taşırken, patchwork ve nakış işlemeli modelller ise bohem tasarımlarıyla geleneksel Balkan kıyafetlerini çağrıştırıyor. Gece ayakkabılarında ise 90’ların ışıltısı ve minimal havası hissediliyor. Şık sandaletler, stilettolar, arkası açık zarif modeller görkemli kadifeler, altın ve gümüş tonları, parlak ışıltılı detaylarla zenginleşiyor.

Kahverengiden hakiye uzanan nötr ve sıcak safari tonları, zamansız siyah, sarı,kırmızı, mor ve yeşilden oluşan renk paletine sahip AQUAZZURA 2019 Pre Fall Koleksiyonu’nun ana rengi yeşil, asker yeşilinden koyu ve açık yeşile farklı tonlarıyla koleksiyonda yer alıyor.

Julianne Moore, Jennifer Lawrence, Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman,Rihanna, Beyoncé veMeghan Markle gibi ünlü kadınların ve stil ikonlarının tercihi AQUAZZURA’nın şık gece ayakkabılarından terliklere, platformlu modellerden bottie’lere uzanan en yeni tasarımları, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde ayakkabı tutkunlarıyla buluşuyor.