87. OSCAR ÖDÜL TÖRENİ SAÇ VE MAKYAJ

Otoriteler tarafından bu senenin geçmiş yıllara göre daha sönük geçtiği söylense de Oscar törenleri son iki gündür herkesin ilgi odağı olmuş durumda. Kim ne giyecek? Ne mücevher takacak? Saçını nasıl toplayacak? Ne tarz bir makyaj yaptıracak diye düşündüğümüz birçok ünlü star bu günün sosyal medyasının ana konusu oldu. İşte bize göre gecenin öne çıkanları ve güzellik açısından favorilerimiz…

Güzellik Direktörü Esra Özübek

87th-annual-academy-awards-arrivals-1
Jennifer Lopez; Vücudunu ve kendini çok iyi tanıyor. Saç, ten ve göz rengine uygun giyinmişti. Makyajını da yine bu tonlarda yapmıştı. Sade makyajı ve at kuyruğu topladığı saçlarıyla benim ilk beşim arasındaydı.

534117945TM00432_87th_Annua
Scarlett Johannsson; Kısa saç severim onun için tarzını da çok sevdim. Ama bence son dönem biraz kilo vermiş. Yüzü biraz olduğundan daha yaşlı duruyordu. Sade ruju, gözlerinin yeşilini vurgulayan kıyafeti&kolyesi& göz makyajı ve kocaman gülümsemesiyle kırmızı halının en güzellerindendi.

87th-academy-awards-arrivals-1
Naomi Watts; Sarı platin rengi saçlarını sanki hiç el değmemiş gibi açık bırakmıştı. İnce eye-liner’ı ve bordo-mürdüm arası rujuyla adeta ben burdayım diye haykırıyordu. Ben sevdim.

650_1000_gtres_u274715_282
Sienna Miller; Her zaman ilgiyle takip ettiğim artistlerden biri. Siyah tuvaletiyle bir kuğu gibiydi. Saçlarını gergin bir topuz yapmıştı. Eye-liner’la vurgulanan gözleri, elmacık kemiklerine vurgu yapan şeftali tonlarındaki allığı ve pembe&nude rujuyla mükemmeldi.

20150222-gp-1
Gwyneth Paltrow; Bebek pembesi tuvaleti ve sallantılı küpeleriyle sanırım gecenin en beğenilen kadınıydı. Saçlarını yandan geriye yapıştırması hoşuma gitti ama topuz da yapabilirdi diye içimden geçirmedim değil. Oldukça sade duran makyajında o da eye-liner’dan yardım almıştı ama alt kirpiklerini boş bırakmıştı. Elbisesiyle aynı renkte olan rujunu ben fazla sedefli buldum ama sonuçta herkesin favorisi oydu.