5 ADIMDA OFİS STİLİNİ GÜNCELLE

Hala sıradan beyaz gömleklerden ya da klasik ceketlerden sıkılmadınız mı? Ofiste stilinizi karakterize edebilmek çok kolay. Küçük desen ve aksesuar oyunlarıyla takım elbise sıkıcılığından kurtulabilirsiniz.
Melis Kayahan

Gömlek

Klasik düz ve çizgili gömlekler yerine farklı desenler ya da kareli gömlek tercih edin. Sıradan kravatlar yerine örme kravat da fena durmaz sanki?

how-to-use-tie-pin
Bilet cebi
Biz kadınların İngiliz aksanına ve centilmenliğine bayıldığımız ortada ama siz aksan denemeleri yapmak yerine bilet cepli bir takım elbise edinerek de gönlümüzü fethedebilirsiniz.

ticket-pocket-3

Kıravat İğnesi

Kravat iğnesini önemsiz bir detay olarak görüyorsanız fikrinizi değiştirmenin tam zamanı! Karakterinizi yansıtan bir kravat iğnesi edinin ve stilinizi kol düğmelerinizle desteklemeyi unutmayın!

tie-pin-vintage-revolver-e1360499462616

Çorap
Ayakkabıyla aynı renk çorap giyme devri çoktan kapandı. İsterseniz canlı renklerde desenli bir çorapla ya da toprak tonları ve bordoyla stilinizi güçlendirebilirsiniz.

nette-broek

Saç

Kıyafetlerde her ne kadar farklı stillerden yana olsak da saç konusunda fazla cesur davranmamanızı tavsiye ederiz. Saçlarınızın görünümünüzün tamamlayıcısı olduğunu unutmayın. Özellikle ense tıraşınıza özen gösterin.