KALEM ETEK GİYMENİN 3 YOLU

Dior’un İkinci Dünya Savaşından sonra moda dünyasına armağan ettiği kalem etekler 21. yy da popülerliğini hat safhaya çıkartarak, hepimizin vazgeçilmez birer kurtarıcısı haline geldi. Ofiste, partide, haftasonu gezmesinde… Hemen hemen her yerde giyebildiğimiz seksi silüetleri kısa bir şekilde nasıl giymemiz gerektiğini özetleyelim mi?

 Fatma Evren

1 SEKSİ
Seksi olan bir kalem eteği daha seksi yapan şey nedir derseniz? Kesinlikle yırtmaçlı bir kalem etek deriz. Metaryel olarak deri kullanılmışsa da işte ozmaman günün “seksi cazibesi” siz olabilrisiniz. Etek yeteri kadar seksi iken onu basit bir tişört ve yine ölümcül stilettolar ile giymek tam isabet olacaktır. Kırmızı rujunuzu da sürmeyi ihmal etmeyiniz ayrıca saçlarınızı da yeni yataktan çıkıp gelmiş gibi göstermeye özen gösterin, biz kadınlar çelişkilerle doluyuz ne de olsa 

2 TRENDY
Bir kaç sezondru popülerliğini koruyan “croptop”lar ile bir kalem eteği birleştiridiğinizde en trendy görüntüyü sizin yakalamamanız içten bile değil. Yerine göre spor-bez ayakkabılar ile yerine göre makosenleriniz ve yüksek topuklular ile giyebilirsiniz. Vazgeçilmez aksesuarınız hiç şühesiz son moda bir güneş gözlüğü olacaktır.

3 OFİS İŞİ
Kalem eteği giymenin en klasik yolu güzel kesim bir gömlek, topuklu ayakkabılar, zarif takılar ve kombininize uygun bir evrak çantasının bir araya geldiği bir kombindir. Saçlarınızı sıkı bir at kuyruğu yapın, yüzünüzde doğal bir makyaj işte ofise gitmeye 7 dakikada hazırsınız.