23 Nisan’da Nua’da Yenilenin Richmond Nua Wellness – Spa, 19-23 Nisan tarihleri arasında şehre yakın stresten uzak, unutulmayacak bir program sunuyor.

23 Nisan’da Nua’da Yenilenin Richmond Nua Wellness – Spa, 19-23 Nisan tarihleri arasında şehre yakın stresten uzak, unutulmayacak bir program sunuyor.

İstanbul’a kısa bir sürüş mesafesinde, Sapanca’da doğayla içiçe ve yenileyici bir tatile hazır olun. Nua’nın orman ve göl manzarası içinde birbirinden farklı masajlar ve bakımlarla yenilendiğiniz, muhteşem bir tatil imkanı yakalayın.

Gecelikkişi başı 440 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla, 23 Nisan’a bağlanan uzun hafta sonunda  mükemmel bir arınma deneyimi Richmond Nua’da sizi bekliyor. 2,3 ve 4 günlük programlar ileNua’da yenilenin.

Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon Spa’sı Richmond Nua’da; farklı su terapileri, sağlıklı menüler, uzman terapistler ve sürekli yenilenen kişiye özel programlar ile Spa deneyiminin yanı sıra konforlu odalar ile bedensel ve ruhsal bir arınma sağlıyor.

*Richmond Nua Wellness – Spa’ya, konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirler kabul edilmektedir.

RICHMOND NUA WELLNESS-SPA HAKKINDA:

Avrupa’nın en donanımlı, Türkiye’nin ise ilk destinasyon spası Richmond Nua Wellness-Spa İstanbul’a 1,5 saat uzaklıkta Sapanca Gölü kenarındaki muhteşem konumu ve uzman kadrosuyla  sağlıklı bir yaşama davet ediyor. Richmond Nua Wellness-Spa, sıcaklıkları 40º ile 100º arasında değişen farklı buhar odaları bulunuyor. Salt Jacuzzi, Jet Pool 117, Ottoman Steam Bath, Salt Inhalation Steam Bath, Herbal Steam Bath, Laconium, benzersiz çift katlı Fin kelo kütüklerinden yapılmış Loft Sauna, Ice Grotto, Tepidarium, Water Beds, Day Dream, Aqua Cave, Snail Showers gibi alanlar modern bir SPA teknolojisiyle sunuluyor

RICHMOND NUA WELLNESS-SPA’NIN KAZANDIĞI ÖDÜLLER:

  • 2011-2012-2013-2014-2015-2016-2017-2018 World Luxury Spa Awards “Best Luxury Wellness-Spa”
  • 2017 World Luxury Hotel Awards “Luxury Spa Hotel”
  • 2017 Haute Grandeur Global Hotel Awards Best Resort Spa & Best Country Spa
  • 2016 Spafinder Wellness Travel Awards “Best in Turkey”
  • 2015 World Spa & Wellness Awards “Resort Spa of the Year”
  • 2014 Spafinder Wellness Travel Awards “Favorite Wellness Travel Property in Turkey”
  • 2013 Spafinder Wellness 365™ “Best in Turkey” & “Best for Romance”