Gigi x Maybelline

Moda dünyasının en çok takip edilen isimlerinden Gigi Hadid,global marka yüzü olduğu Maybelline New York için makyaj koleksiyonu hazırladı Gigi Hadid İmzalıYeni GIGI HADID X MAYBELLINE Makyaj Koleksiyonu Makyaj Dünyasına Damgasını Vuruyor!  

Maybelline New York’un marka yüzü ve son dönemlerin en başarılı süper modellerin den olan Gigi Hadid’inimzasını taşıyan GIGI HADID X MAYBELLINE Makyaj Koleksiyonu, Kasım ayında güzellik tutkunlarıyla buluşuyor. Sınırlı sayıda satışa çıkacak olan ve Gigi Hadid’in vazgeçilmezleri olan mat rujlar, dudak kalemleri, likit aydınlatıcılar, renkli baz, maskaralar, far paletleri ve eyelinerlar gibi birçok farklı ürün içeren koleksiyon,“East Cost Glam” ve “West Cost Glow” olmak üzere göz alıcı iki görünüm sunuyor. Gigi, GIGI HADID X MAYBELLINE Makyaj Koleksiyonu’nu, Amerika’nın Doğu ve Batı sahillerindeki iki farklı yaşantısından esinlenerek tasarladı.

Gigi Hadid 2

Moda kariyerindeki başarısını sürdüren ve moda haftalarında podyumlara damgasını vuranGigi Hadid, makyaj tutkusunu global marka yüzü olduğu Maybelline New York için tasarladığıyeni koleksiyonda gösterdi. Son dönemlerin en çok aranan modellerinden olan ve makyaj stili ile herkese ilham veren ünlü süper model, makyaj dünyasındaki yenilikleri ve trendleri kendi tarzıyla birleştirerek GIGI HADID X MAYBELLINE Makyaj Koleksiyonu’nu hazırladı.

Başarılıbir makyajiçin servet harcamaya gerek olmadığını belirten Gigi Hadid,“Maybelline ailesiyle gerçekleştirdiğimiz işbirliğinden dolayı çok heyecanlıyım. Bu koleksiyonu oluştururken daha önce bulamadığım bir fırsat yakaladım.Yeni koleksiyonumuzdaki her bir makyaj ürünü benim için özel bir yere sahip, benim vazgeçilmezim olan ürünleri makyaj tutkunlarıyla buluşturacağım için çok mutluyum.” dedi.

Gigi Hadid

Gigi’nin,  hem kendinden hem de hayatından ilham alarak hayranları ve makyaj tutkunları için tasarladığı GIGI HADID x MAYBELLINE Makyaj Koleksiyonu’nun çok yönlülüğü, New York’un keskin ve kentsel cazibesini kucaklarken,Los Angeles’ın zahmetsiz ve rahat ışıltısını elde etme imkânı da sunuyor.

Maybelline New York için de bir ilk olma özelliği taşıyan yeni koleksiyon,marka ve makyaj tutkunlarını en son trendlerve yenilikler eşliğinde hayranı oldukları isimle buluşturuyor.

Gigi Hadid 4

Gigi Hadid’in, Maybelline markasının tüm değerlerini temsil ettiğine vurgu yapan Maybelline New York Global Marka Başkanı Leonardo Chavez,Gigi, makyaj konusundaki yaratıcılığını ve tutkusunuişbirliği ruhuyla birleştirdi veortaya Maybelline New York için bir ilk olan bu özel koleksiyon çıktı. Birlikte, tüketicilerimizi Gigi’nin iç güzellik dünyasıyla tanıştırmakve onlar için kendi tarzlarını ortaya koyabilecekleri bir koleksiyon oluşturmak istedik.” dedi.

Los Angeles’ın rahatlığını New York’un hareketli yaşantısıyla harmanlayan GIGI HADID x MAYBELLINE Makyaj Koleksiyonu, Kasım ayından itibaren makyaj severlerle buluşacak.